Apie mus

Sveiki!

Mano vardas Jurgita. Nuotraukoje matai mane ir mano šeimą. Aš esu šio tinklalapio autorė, rašytoja, o mano šeima - mane palaikanti komanda :)
Mėgstu skaityti, mokytis, tobulėti, vis ieškoti ko nors naujo ir tuo dalintis su kitais. Toks ir mano darbas. Dirbdama su vaikais ir paaugliais, pastebėjau, kiek daug laiko jie praleidžia internete, socialiniuose tinkluose, ir matau, kad vis daugiau paauglių domisi savęs pažinimu, tobulėjimu, saviugda, psichologija ir pan. Todėl gimė idėja sukurti  www.Paaugliams.lt ir rašyti apie viską, kas gali dominti Tave ir Tavo bendraamžius.

Šis tinklalapis skirtas paaugliams nuo 10 - 11 iki ... n metų. Ir ne amžius čia svarbiausia! Svarbu, kad rastum ir pritaikytum naudingų, įdomių dalykų, kurie Tau padėtų, ir kad būtent čia būtų geriausia erdvė Tavo tobulėjimui.  


Ką rasi šiame tinklalapyje?

Skyriuje “Mano erdvė” rašysiu apie tai, kaip geriausia Tau pažinti save, kaip siekti savo tikslų, kaip tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis, ir daug kitų dalykų, kurie susiję su Tavimi asmeniškai.

Skyriuje “Draugai” nuolat rasi straipsnių apie tai, kaip kurti gerus tarpusavio santykius su draugais, kaip juos suprasti, kaip spręsti konfliktus ir visa kita, kas susiję su Tavo draugais.

Mokslai” – čia rašysiu apie tai, kaip greičiau, efektyviau mokytis, kaip planuoti savo mokymosi laiką, geriau įsiminti ir t.t.

Kaip ir visiems, taip ir Tau, neabejoju, svarbūs santykiai su tėvais, broliais, seserimis. Todėl skyriuje “Šeima” ieškok informacijos apie tai, kaip palaikyti draugiškus santykius ir spręsti įvairias problemas, susijusias su šeima ir namais.

Daug išminties, informacijos ir žinių gali gauti iš knygų. Tad skyriuje “Knygos” rašysiu apie įdomias paaugliams skirtas knygas, o Tu galėsi pasinaudoti mano rekomendacijomis ir sužinoti, ko gali išmokti iš vienos ar kitos knygos.

Ir galiausiai, skyriuje “Įdomybės” talpinsiu visa, kad man atrodo svarbu Tau, kas gali Tave sudominti ar paskatinti naujas Tavo idėjas.

Ir svarbiausia! Labai lauksiu Tavo laiškų bei klausimų. Rašyk drąsiai ir klausk visko, kas Tave domina, pasistengsiu visiems atsakyti ar parengti apie tai išsamesnius straipsnius.  Rašyk man čia!

Tiesa, dar! Tinklalapio dešinėje rasi naudingų tobulėjimo resursų - mokymų ir seminarų paaugliams, virtualių ir audio programų.

Užsiprenumeruok mūsų naujienas ir apie viską visada sužinok pirmas(-a).

Naudingo laiko su www.Paaugliams.lt !

                                                                                                         

          Jurgita Juknaitė - Kozlova