Apie šį NAUJĄ tinklapį paaugliams!

Paaugliams.lt tinklalapyje nuolat bus įdomios ir naudingos informacijos paaugliams, besidomintiems savęs pažinimu, saviugda, psichologija, tarpusavio santykiais, geresniais mokymosi įgūdžiais ir t.t.

Čia bus geriausia erdvė Tavo tobulėjimui!

Užsiprenumeruok mūsų naujienas
dešinėje ir apie viską sužinok pirmas(-a)!

Apie tai, ką rasi šiame tinklalapyje...

Skyriuje “Mano erdvė” bus rašoma apie tai, kaip geriausia Tau pažinti save, kaip siekti savo tikslų, kaip tvarkytis su savo mintimis ir emocijomis, ir daug kitų dalykų, kurie susiję su Tavimi asmeniškai.

Skyriuje “Draugai” nuolat rasi straipsnių apie tai, kaip kurti gerus tarpusavio santykius su draugais, kaip juos suprasti, kaip spręsti konfliktus ir visa kita, kas susiję su Tavo draugais.

Mokslai” – apie tai, kaip greičiau, efektyviau mokytis, kaip planuoti savo mokymosi laiką, geriau įsiminti ir t.t.

Kaip ir visiems, taip ir Tau, ko gero, svarbūs santykiai su tėvais, broliais, seserimis. Todėl skyriuje “Šeima” ieškok informacijos apie tai, kaip palaikyti draugiškus santykius ir spręsti įvairias problemas, susijusias su šeima ir namais.

Daug išminties, informacijos ir žinių gali gauti iš knygų. Tad skyriuje “Knygos” rasi informacijos apie įdomias paaugliams skirtas knygas ir galėsi pasinaudoti rekomendacijomis bei sužinoti, ko gali išmokti iš vienos ar kitos knygos.

Ir galiausiai, skyriuje “Įdomybės” bus talpinama visa, kas svarbu Tau, kas gali Tave sudominti ar paskatinti naujas Tavo idėjas.

Ir svarbiausia! Labai lauksime ir Tavo laiškų bei klausimų. Rašyk drąsiai ir klausk visko, kas Tave domina, pasistengsiu visiems atsakyti ar parengti apie tai išsamesnius straipsnius.  Rašyk man čia!

Tiesa, dar! Tinklalapio dešinėje rasi naudingų tobulėjimo resursų - mokymų ir seminarų paaugliams, virtualių ir audio programų.

Daugiau apie autorę ir šį tinklalapį skaityk čia.

Grįžti atgal