Kodėl verta skaityti knygas?


Puiku, jei esi vienas(a) iš tų, kurie su malonumu ima knygą į rankas ir mėgaujasi skaitymu, emocijomis ir nuotykiais, kuriuos patiria skaitydami. Tačiau ką daryti, jei vis svarstai, kodėl verta skaityti ir esi nuolat raginamas tėvų, mokytojų, kitų suaugusiųjų?

Jei paklaustum kitų, kodėl verta skaityti, išgirstum begales skirtingų atsakymų. Jei ieškotum atsakymo internete, taip pat sužinotum daug įvairiausių argumentų. Ir aš pasidomėjau kitų žmonių, ekspertų nuomonėmis, patirtimi, moksliniais tyrimais ir štai atrinkau pačias, mano nuomone, svarbiausias ir labiausiai galinčias paskatinti Tave skaityti priežastis.

Pirma
, knygos gali Tau suteikti energijos, jėgų, įkvėpimo, jos gali Tave linksminti, jaudinti,

priversti juoktis
, verkti ar liūdėti. Knygos tikrai privers Tave atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir pasinerti į visai kitokį pasaulį.

Antra, savaime suprantama, jog knygos praplečia mūsų žinias, tačiau jos ir priverčia mus mąstyti, lavina mūsų mąstymą, padeda rasti naujų įdėjų. Galima sakyti, kad jos Tau gali padėti pasiekti geresnių mokymosi rezultatų.

Trečia, knygos gali padėti Tau geriau pažinti save, labiau pasitikėti savimi, nes jose gali surasti panašiai kaip ir Tu mąstančių herojų, iš kurių gali mokytis, tobulėti ir augti.

Tad šiame skyriuje “Knygos” rašysiu apie įdomias paaugliams skirtas knygas, o Tu galėsi pasinaudoti mano rekomendacijomis ir sužinoti, ko gali išmokti iš vienos ar kitos knygos.


                                                                        
Grįžti atgal